Jesteśmy uprzejmi, bystrzy i dobrzy w tym co robimy. Nigdy nie pozwalamy sobie na odpoczynek, póki nie osiągniemy celów wyznaczonych nam przez naszych Klientów. Nasz zespół jest nasza siłą.

filozofia

Filozofią Iliard jest być solidnym parterem biznesowym dla naszych Klientów. Chcemy stanowić biznesową wartość dodaną każdego projektu. Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi. Nie pozostawiamy problemów bez rozwiązania.

perspektywy

Stawiamy na ciągły rozwój – stajemy się coraz lepsi i coraz liczniejsi. Naszym celem jest wzrost wielkości Iliard o 20% w każdym kolejnym roku. Świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski, mamy ambicję być obecni w całej Europie.

Łukasz Koziana

Założyciel Iliard, Partner

„Tylko architekt, który posiada rozległą wiedzę w zakresie realizacji inwestycji budowlanych, może decydować o ich kształcie. To czy decyzje będą właściwe, to już zupełnie inna kwestia…” Łukasz ukończył studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej w 2003 roku. Laureat i uczestnik wielu konkursów architektonicznych. Przed założeniem Iliard współpracował z wieloma pracowniami architektonicznymi w kraju i zagranicą m.in. DDJM, KKD Architects, BP Projekt, AZ Projekt, Karpla , GD&K Consulting. Łukasz łączy projektowanie i design z rozległą wiedzą w zakresie oceny kosztów realizacji inwestycji oraz prowadzenia procesu inwestycyjnego.

email: lukasz.koziana@iliard.pl
tel: +48 660 435 642

Wojciech Witek

Założyciel Iliard, Partner

„Zadaniem architekta jest formułowanie pod postacią Architektury silnej myśli przewodniej dla projektu, która pozwala łączyć różne – często przeciwstawne - interesy zwiazane z realizacją inwestycji.” Wojtek ukończył studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej w 2006 roku, a od roku 2009 jest członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów. Przed założeniem Iliard pracował jako architekt w Krakowie – w pracowniach GD&K Consulting oraz Ovotz, w Amsterdamie – w pracowni ANA Architecten, oraz w Rotterdamie – w pracowni 2012 Architecten. W ramach Iliard Wojtek koncentruje się na design’ie oraz wnosi wiedzę na temat oceny możliwości realizacji inwestycji.

email: wojciech.witek@iliard.pl
tel: +48 515 078 283

Ewa Zagórska

Dyrektor Operacyjny email

Andrzej Gacek

Lider zespołu projektów biurowych email

Katarzyna Smagała

Lider zespołu projektów hotelowych email

Dominika Stygar

Lider zespołu projektów biurowych email

Iwona Filipiak

Architekt Prowadzący email

Marcelina Gwiżdż

Lider zespołu projektów wnętrz email

Karolina Krzysiak

Architekt email

Magdalena Kluba

Architekt / Architekt wnętrz email

Jakub Kafel

Architekt email

Jan Leszega

Architekt email

Karolina Wawer

Architekt / Architekt wnętrz email

Agnieszka Dziedzic

Architekt wnętrz prowadzący email

Beata Mazur

Architekt wnętrz prowadzący email

Kamil Kowalik

Architekt wnętrz email

Karol Chajdys

Grafik email

Kinga Tkacz

Architekt Prowadzący email

Paula Olszewska

Architekt wnętrz email

Tomasz Folwarski

Architekt Nadzorujący email

Karolina Stawoska

Asystent architekta email

Katarzyna Bodurka

Architekt wnętrz email

Filip Kieras

Asystent architekta wnętrz email

Izabela Kaim-Kalinowska

Architekt wnętrz email

Małgorzata Ziomek-Małolepsza

Office manager email

Lista pozostałych współpracowników Iliard w latach 2009-2018:

Wojciech Kasinowicz, Ewa Koziana, Magdalena Śpiewak, Magdalena Golenia, Grzegorz Cyran, Martina Weiser, Lucjan Piątek, Kinga Jarosińska, Agnieszka Romanowicz, Marta Halama, Marta Gil, Aleksandra Zając, Katarzyna Lisińska, Anna Białkowska, Aleksandra Gryc, Kajetan Przybylski, Katarzyna Stopiak, Konrad Jurek, Szymon Suchanek, Andrei Kozac, Bartłomiej Pyrzyk, Jakub Manek, Krzysztof Leśniewski, Agnieszka Brucka, Magdalena Wiśniewska, Agata Goik, Anna Adamowicz, Anna Kisiel, Barbara Koziana, Anna Woźniakiewicz, Wojciech Gryszkiewicz, Paweł Dawiec, Iwona Tokarczyk,Katarzyna Miodek, Marcin Zdybel